Početna Konkursi Rezultati na konkursima Rezltati 4. Likovnog i literarnog konkursa „U svetu bajki“

Rezltati 4. Likovnog i literarnog konkursa „U svetu bajki“

249
0
PODELI
rezultati

Nagrađeni literarni radovi na 4. Konkursu na temu „U bajkama je sve moguće“, koji je  18. januara 2020. godine raspisala Narodna biblioteka „Raka Drainac“ iz Blaca povodom Međunarodnog dana dečije knjige.

Učenici Osnovne  škole od 1. do 4. razreda

1.mesto Vesna Milojević 4. razred
OŠ “Branko Krsmanović” Sikirica, odelјenje u Drenovcu

2.mesto Jovana Čarkić 4/1
Vršac

2.mesto Dimitrije Davitković 3/4
OŠ „Srefan Nemanja“ Niš

2.mesto Natalija Petković 3/4
OŠ „Srefan Nemanja“ Niš

3.mesto Mitra Vujović 4/ 2
OŠ „Arsenije Loma“ Rudnik, IO Ugrinovci

3.mesto Tijana Hil 4/2
OŠ „Vuk Kradžić“ Beograd

3.mesto Aleksa Bogdanović 3/4
OŠ „Srefan Nemanja“ Niš

Pohvale

Milica Nikić 1/1
OŠ „Laza Kostić“ Gakovo

Mihaela Šolova 4/2 ODDELENIE
OSNOVNO UČILIŠTE „BLAŽE KONESKI“ VELES, REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA

Uroš Mitrović 4/2
OŠ „Miloje Zakić“

Bogdan Đorđević 3/4
OŠ „Srefan Nemanja“ Niš

Vuk Prokopovič 3/4
OŠ „Srefan Nemanja“ Niš

Mara Popović 3/4
OŠ „Stefan Nemanja“ Niš

GRUPNI RAD OŠ u LAJKOVCU
ODELjENјSKA ZAJEDNICA TREĆEG RAZREDA
Osnovna škola „Mile Dublјević“ Lajkovac, IO PEPELjEVAC

ODELjENSKA ZAJEDNICA IO PEPELjEVAC
ODELjENјSKA ZAJEDNICA TREĆEG RAZREDA
Osnovna škola „Mile Dublјević“ Lajkovac

Učenici Osnovne škole od 5. do 8. razreda

1.mesto Amina Nurkić 4. razred
Prva osnovna škola Živinice

2.mesto Vanesa Krezić 8. razred
Prva osnovna škola Živinice

2.mesto Sanjin Lazić 7/3
OŠ „Branko Milјković“ Niš

3.mesto Matea Šćekić 4/1
JU OŠ „Anto Đedović“ Bar

3.mesto Anđelija Đurković
JU OŠ „Anto Đedović“ Bar

Predškolski uzrast

1.mesto Nevena Milojević 6 godina
PU „Bambi” Paraćin Odelјenje u Drenovcu

1.mesto PU „Stonogica“ – grupni rad
Autori, deca pripremne predškolske grupe: Teodora Jovelić, Iskra Kuzmanovski, Andrija Begović, Želјko Mošić, Elena Popović, Tamara Šesta.

Nagrađeni likovni radovi na 4. Konkursu na temu „U bajkama je sve moguće“, koji je 18. januara 2020. godine raspisala Narodna biblioteka „Raka Drainac“ iz Blaca povodom Međunarodnog dana dečije knjige

Učenici Osnovne škole od 5. do 8. razreda

1.mesto Magdalena Ilić, peti razred
Osnovna škola „Bata Bulić” Petrovac

2.mesto Debora Adamek šesti razred
Osnovna škola „Zoran Đinđić” Brzi Brod, Niš

3.mesto Mia Milanković, šesti razred
Osnovna škola „Jovan Jovanović Zmaj” Obrenovac

Pohvale

Marković Jovana peti razred
Likovna radionica Em Art Subotica

Danijela Otašević 9. razred
JU OŠ ”Petar Dedović- Murina” Plav, Crna Gora

Anastasija Miletić, sedmi razred
Osnovna skola „Mito Igumanović” Kosjerić

Miona Rakocević, sedmi razred
Osnovna škola „Mito Igumanović” Kosjerić

Valentina Simidžić, 5. razred
OŠ „Stojan Novaković” Blace

Učenici Osnovne škole od 1. do 4. razreda

1.mesto Ivana Nikolić, sedam godina
Udruženje “Mala radionica” Subotica

2.mesto Talija Marković, drugi razred
Osnovna škola „Vuk Karadžić“ Vranje

3.mesto Vereš Viktor, 4. razred
Likovna radionica „Em Art“ Subotica

Pohvale

Denis Illarionov, drugi razred
Osnovna škola „Anto Đedović” Bar, Crna Gora

Miloš Jokanović, drugi razred
Prva obrenovačka osnovna škola Obrenovac

Katarina Vojinović, prvi razred
Osnovna škola „Salko Alјković” Plјevlјa, Židovići, Crna Gora

Ljubica Prijović, treći razred
Osnovna škola „Desanka Maksimović” Priboj

Vanja Ostojić, drugi razred
Salaš Crnobrski

PREDŠKOLSKI UZRAST

1.mesto Lola Vukajlović, šest godina
PU “Dečji dani” Vrtić “Mrvica” Beograd

1.mesto Nada Sokolović, šest godina
PU “Dečji dani” Vrtić “Mrvica” Beograd

1.mesto Nemanja Dželebdžić, šest godina
PU “Dečji dani” Vrtić “Mrvica” Beograd

2.mesto Teodora Jovelić
PU “Stonogica” Sremska Mitrovica

3.mesto Nikola Đokić predskolski uzrast
Poludnevni boravak PU ”Naša radost” Blace

Pohvale

Hana Kovačević šest godina
Privatna PU “Kindergarden“ Beograd

Jana Jovanović
PU “Naša Radost” Blace

Pavle Radulović
PU ”Naša radost” Blace

Anđela Tešić, 6 godina
PU ”Lane” Osečina

Žiri za literarne radove:
1.Mirjana Bojanić Ćirković, doktor filoloških nauka
2.Ivana Grujić, profesor srpskog jezika
3.Mihajlo Pršić, knjižničar i zavičajni pesnik

Žiri za likovne radove:
1.Svetlana Jevremović, magistar likovnih umetnosti
2.Milena Simić, grafički dizajner
3.Dragica Milunović, knjižničar

Žiri je imao težak zadatak da izabere i nagradi literarne i likovne radove.
Na konkursu je učestvovalo 897 mladih autora iz Srbije, Crne Gore, Severne Makedonije, Bosne i Hercegovine, Hrvatske i Nemačke.

Čestitamo svim mladim pesnicima, piscima i umetnicima!

 

OSTAVITE ODGOVOR