Početna Konkursi Rezultati na konkursima Spisak nagrađenih na literarnom i likovnom konkursu „Najlepša mama na svetu –...

Spisak nagrađenih na literarnom i likovnom konkursu „Najlepša mama na svetu – Moja mama“

552
0
PODELI

Nagrađeni literarni radovi – kategorija prvo do četvrti razred

  1. Jovan Rajović, OŠ „Nada Purić“ Valjevo, III1, I mesto
  2. Jana Jevtić, OŠ „Danilo Kiš“ Beograd, IV2 , II mesto
  3. Lara Joksimović, OŠ „Branko Radičević“ Stamnica, Petrovac na Mlavi, IV razred, II mesto
  4. Nemanja Mirosavljević, OŠ „Danilo Kiš“ Beograd, IV2, II mesto
  5. Sandra Stojmenović, OŠ „1. maj“ Ristovac, IV razred, II mesto
  6. Vera Branković, OŠ „Vuk Karadžić“ Kladovo, IV2, II mesto
  7. Iva Pašalić, OŠ „Jovan Jovanović – Zmaj“ Vranje, III1, II mesto
  8. Vila Stanković, OŠ „Svetozar Marković“ Vranje, II3, II mesto
  9. Jovana Glidžić, OŠ „Stefan Nemanja“ Niš, III3, II mesto
  10. Anđelka Radulović, OŠ „Stojan Novaković“ Blace, III2, III mesto
  11. Đina Tomašević, OŠ „Sutjeska“ Podgorica, Crna Gora, II razred, III mesto
  12. Vojin Dimčić, OŠ „20. oktobar“ Vlase, III razred, III mesto
  13. Milisav Vuksanović, OŠ „Rastko Nemanjić“ Novopazarska Banja, Novi Pazar, IV3, III mesto
  14. Lazar Bešić, OŠ „Danilo Kiš“ Beograd, IV razred, III mesto
  15. Talija Marković, OŠ „Vuk Karadžić“ Vranje, I5, III mesto
  16. Evgenija Todorović, OŠ „Danilo Kiš“ Beograd, II5, III mesto
  17. Sara Milenković, OŠ „Svetozar Marković“ Vranje, III2, III mesto
  18. Ignjat Veselinović, OŠ „Nikola Tesla“ Beograd, III4, III mesto
  19. Iva Aleksić, OŠ „Milinko Kušić“ Ivanjica, IV2, III mesto
  20. Anja Trajković, OŠ „Radoje Domanović“ Vranje, IV1, III mesto
  21. Teodora Janjić, OŠ „Jovan Jovanović – Zmaj“ Zmajevo, IV1, III mesto

Nagrađeni literarni radovi – kategorija peti do osmi  razred

  1. Ahmed Halilbašić, OŠ „Prva osnovna škola“ Živinice, Bosna I Hercegovina, VII razred, I mesto
  2. Pavle Nestorović, OŠ „Vasa Čarapić“ Beli Potok, Beograd, VI2, II mesto
  3. Aleksandra Ninković, OŠ „Olga Milošević“ Smederevska Palanka, VIII2, II mesto
  4. Uroš Tirnanić, OŠ „Ratko Mitrović“ Novi Beograd, VIII1, II mesto
  5. Larisa Kablar, OŠ „Ujedinjene nacije“ Beograd, VI4, II mesto
  6. Andrea Aladrović, OŠ „Vuk Karadžić“ Kruševac, V2, II mesto
  7. Aleksandar Ilić, OŠ „Olga Milošević“ Smederevska Palanka, V2, III mesto
  8. Jovana Ristić, OŠ „1. maj“ Vrtogoš, VIII1, III mesto
  9. Sara Arsovska, OOU „Blaže Koneski“ Skopje, Severna Makedonija, V2, III mesto
  10. Nina Jurišić, OŠ „Mila Dubljević“ Lajkovac, VI razred, III mesto

Nagrađeni likovni radovi – kategorija predškolski uzrast

  1. Ivana Petrović, PU „Stonogica“ Sremska Mitrovica, 5.5 g., I mesto
  2. Elena Latković, PU „Dragoljub Udicki“ – Vrtić “Lastavica” Kikinda, 3.5 g., II mesto
  3. Hana Kalmar, PU „Bambi“ Bačka Topola, 4.5 g., III mesto
  4. Kristina Živković, OŠ „Branko Radičević“ Oštrelj, Bor, 6 g., Kreativni rad
  5. Magdalena Stojković, PU „Lane“ Dobrujevac, Aleksinac, 7 g., Kreativni rad
  6. Lena Perek, Vrtić „Naša djeca“ Brčko, Bosna i Hercegovina, 6 g., Kreativni rad

Nagrađeni likovni radovi – kategorija prvi do četvrti razred

  1. Ekatarina Stojčić, OŠ „Branko Radičević“ Vranje, II1, I mesto
  2. Filip Zdravković, OŠ „Svetozar Marković“ Vranje, III1, I mesto
  3. Vukan Jovanović, OŠ „Branko Radičević“ Vranje, I2, II mesto
  4. Lana Stajić, OŠ „Radoje Domanović“ Vranje, IV1, II mesto
  5. Nikolina Cvetković, OŠ „Jovan Jovanović – Zmaj“ Vranje, II2, II mesto
  6. Milica Ivanišević, OŠ „Danilo Kiš“ Beograd, IV2, II mesto
  7. Katarina Kozić, OŠ „Milorad Mića Marković“ Malo Crniće, IV1, II mesto
  8. Neda Stevanović, OŠ „Radoje Domanović“ Vranje, II4, II mesto
  9. Staša Todorović, OŠ „Dositej Obradović“ Vranje, IV3, II mesto
  10. Hana Antić, OŠ „Jovan Jovanović – Zmaj“ Vranje, III3, III mesto
  11. Maša Keranović, OŠ „Jovan Jovanović – Zmaj“ Zmajevo, IV1, III mesto
  12. Veljko Tasić, OŠ „Svetozar Marković“ Vranje, III3, III mesto
  13. Tara Simeunović, OŠ „Nikola Tesla“ Beograd, III4, III mesto
  14. Kristina Maksić, OŠ „Bora Stanković“ Klenike, III razred, III mesto
  15. Anđela Popović, OŠ „1. maj“ Vrtogoš, III razred, III mesto
  16. Milica Stanković, OŠ „20. oktobar“ Uševce, IV razred, III mesto
  17. Tijana Vasiljević, OŠ „Branko Radičević“ Bor, I4, III mesto
  18. Neda Ivović, OŠ „Vuk Karadžić“ Kladovo, I3, III mesto
  19. Nađa Stanković, OŠ „Kralj Petar I oslobodilac“ Korbevac, II razred, III mesto
  20. Iva Jovanović, OŠ „Branko Radičević“ Vranje, III1, Kreativni rad
  21. Milica Stanković, OŠ „Vuk Karadžić“ Kruševac, I3, Kreativni rad
  22. Anđela Stanković, OŠ „Kralj Petar I oslobodilac“ Korbevac, III razred, Kreativni rad
  23. Atina Stanković, OŠ „Jovan Jovanović – Zmaj“ Vranje, II2, Kreativni rad
  24. Iva Petrović, OŠ „Radoje Domanović“ Vranje, I4, Kreativni rad
  25. Hana Marković, OŠ „Braća Jerković“ Železnik, Beograd, II4, Kreativni rad
  26. Andrea Šoškić, OŠ „Sutjeska“ Podgorica, Crna Gora, II razred, Kreativni rad
  27. Damjan Stefanov, OŠ „Lazo Angelovski“ Skopje, Severna Makedonija, II5, Kreativni rad
  28. Jana Mikić, OŠ „Bora Stanković“ Donje Trebešinje, III razred, Kreativni rad
  29. Aleksa Đorđević, OŠ „Dimitrije Todorović – Kaplar“ Knjaževac, I3, Kreativni rad
  30. Maša Trajković, OŠ „1. maj“ Dubnica, III razred, Kreativni rad
  31. Jana Savić, OŠ „Jovan Jovanović – Zmaj“ Vranje, – Produženi boravak, II2, Kreativni rad
  32. Mina Ljubić, OŠ „20. oktobar“ Vlase, III razred, Kreativni rad
  33. Miloš Stanković, OŠ „20. oktobar“ Uševce, I razred, Kreativni rad
  34. Lara Zlatanović, OŠ „Dositej Obradović“ Vranje, II4, Kreativni rad
  35. Bojana Šabanović, OŠ „Petar Tasić“ Leskovac, I2, Kreativni rad
  36. Andrea Nikolić, OŠ „Svetozar Marković“ Vranje, I2, Kreativni rad
  37. Vasilije Ivanov, OŠ „Vuk Karadžić“ Vranje, II4 , Kreativni rad
  38. Sara Antić, OŠ „1. maj“ Katun, IV razred, Kreativni rad
  39. Sofija Tasić, OŠ „Svetozar Marković“ Vranje, IV4, Originalni rad
  40. Anamarija Stamenković, OŠ „1. maj“ Dubnica, I razred, Originalni rad
  41. Ana Stojiljković, OŠ „Bora Stanković“ Tibužde, IV1, Originalni rad

Nagrađeni likovni radovi – kategorija peti do osmi razred

  1. Tamara Andrić, JU OŠ „Jovan Cvijić“ Drinjača, Zvornik, Republika Srpska, VI1, I mesto
  2. Dimitrije Radovanović, OŠ „Aleksa Šantić“ Kaluđerica, Beograd, VIII3, II mesto
  3. Stefan Stošić, OŠ „Kralj Petar I oslobodilac“ Korbevac, V razred, II mesto
  4. Vladana Rajković, OŠ „Dubrava“ Knjaževac, V2, II mesto
  5. Aleksandar Stanojević, OŠ „Predrag Devedžić“ Prvonek, VIII razred, II mesto
  6. Nina Anđelković, OŠ „1. maj“ Dubnica, VI2, III mesto
  7. Kristina Velinović, OŠ „Kralj Petar I oslobodilac“ Korbevac, V razred, III mesto
  8. Lana Mišić, OŠ „Branislav Nušić“ Rataje, V2, III mesto
  9. Jana Nikolić, OŠ „Josif Pančić“ Gradac, Raška, VI4, III mesto
  10. Milica Bošković, OŠ „Jovan Jovanović – Zmaj“ Novi Kneževac, V4, III mesto
  11. Luka Trajković, OŠ „1. maj“ Vrtogoš, V1, Kreativni rad
  12. Ajla Ramić, JU OŠ „Desanka Maksimović“ Petkovci, Zvornik, Republika Srpska, VIII4, Kreativni rad
  13. Emilija Ilić, JU OŠ „Sveti Sava“ Zvornik, Republika Srpska, VI1, Originalni rad
  14. Tijana Hil, OŠ „Vuk Karadžić“ Beograd, V2, Originalni rad

DEČJI SAVEZ GRADA VRANJA
Služba za odnose s javnošću

 
loading...
loading...

OSTAVITE ODGOVOR